Preskočit navigáciu.
Domov

Hľadať

Google

Slovenské firmy do Google maps

Slovenské firmy v Google maps?

 
Nenechajte si ujsť príležitosť a zaregistrujte Vašu firmu do Google maps zadarmo. Google maps už zaraďuje aj slovenské firmy do Adresára firiem a tak pôvodný návod, použiť nemeckú verziu je neaktuálny
V podstate je hlavne dôležité poznať adresu na ktorej je možné firmu registrovať:

Google Translate - Google láme jazykové bariéry

Ak patríte do skupiny, ktorá browsuje po internete a web stránka v cudzom jazyku Vás dokáže zastaviť, Google má aj pre Vás vynikajúcu novinku. Google Translate je zdarma služba Google, ktorá Vám umožní veľmi jednoducho preložiť online stránky do českého jazyka.

Google Translate Vám samozrejme poskytuje viac možností prekladu stránok, pomocou ktorých si môžete prečítať informácie z anglickej Wikipedie, odborné texty dostupné v angl. jazyku, jednoduchšie nakupovať cez zahraničné shopy, aukcie a veľa iných bežne v slov. jazyku nedostupných textov.

Vyhľadávač - web, videá, obrázky, blogy, knihy

Loading

Google maps - užívateľské mapy

Go to Google Maps HomePrednedávnom Google  posilnil službu Google maps o možnosť vytvoriť si vlastnú /užívateľskú/  mapu My maps a následne ju zverejniť. Všetko je zdarma, ale podmienkou je samozrejme užívateľský účet a prihlásenie.  Ak naše mesto, alebo dedinka nie sú podrobne označované samotným Google, môžeme tak napomôcť prípadnému surferovi, aby našiel na mapke dôležité objekty. Aj keď skutočnosť, že na mape je podrobne rozkreslená iba Bratislava je už za nami.

Mapy Google - registrácia zadarmo


Už funkčný aj slovenský formulár - Slovenské firmy do Google maps

Ako zaregistrovat firmu, alebo organizaciu do Google maps?

 

Logo google mapsAk chceme na Slovensku túto službu použiť, neostáva nám nič iné, iba zaregistrovať sa pod inou krajinou napr. Germany. Registráciu slovenských firiem zatiaľ totiž Gmaps nepodporuje. Táto funkcia zatiaľ podporuje iba naozaj obmedzené množstvo krajín, ale je zadarmo.

Syndikovať obsah

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk